СЕТ КОФА 14Л+ЦЕДАЛКА

SKU: 7001 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 7001

баркод: 5903355000617

Количина во кутија: 24 бр

Правоаголна кофа со вртење. Универзална употреба – корисна при чистење на подот, може да се користи со која било класичена џогер со реси, траки.
Правоаголна корпа со зафатнина од 14 литри е неопходен додаток во секое домаќинство или канцеларија. Помага во уредување на куќата, станот или пословна просторија без непотребен напор.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-оптимален капацитет и стабилна конструкција на кофата
-адекватно широка рачка за удобно носење на кофа
-контурирана граница што го спречува неизлевањето на содржината
-специјалната вдлабнатина овозможува удобно држење на кофата додека се навалува
-издржлива цедилка ефикасно ја испушта водата од главата за џогер
-цврст материјал на сетот отпорен на оштетување дури и при посилно виткање

Тежина на производот индивидуално пакување 0.437 кг
Големина на производот индивидуално пакување 360 x 260 x 280 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ КОФА 14Л+ЦЕДАЛКА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *