СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ СЕТ 4+1 ГРАТИС

SKU: 3022 Category: Tags: , ,
 

Description

шифра:3022

баркод: 5903355116561

количина во кутија: 32 бр

Сунѓер за чистење на кујната со иновативен дизајн на бранови. Се препорачува за чистење на тесни простори каде што се акумулира нечистотија (на пр. вилушки, цедалки, ренде). Специјални испакнатини и брановидна површина помагаат да се допре до сите тешко достапни делови. Благодарение на неговата универзална големина, добро се вклопува во секоја рака, што го прави чистењето уште поудобно. Сунѓерот за садови има два слоја – груб и пенлив, и двата се надополнуваат при чистењето.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-кујнски сунѓер за чистење со брановидна структура, прилагоден за чистење на садови и површини со необични форми
-брановидна форма наменета за површини кои тешко се чистат
-испакнатините овозможуваат да се дојде до најнепристапните делови
-одлично за чистење на тесни места каде што се акумулира нечистотија (на пр. вилушки, цедалки, ренде)
-слојот за чистење ефикасно ја отстранува најтешката, дури и исушената нечистотија

 

Тежина на производот индивидуално пакување 0.052 кг
Големина на производот индивидуално пакување 170 x 75 x 100 мм

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ СЕТ 4+1 ГРАТИС”

Your email address will not be published. Required fields are marked *