СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ 1/1

SKU: 3009 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355058373

 

Боја: како на слика.

Сунѓерот со абразив, чисти и полира. Практичен за чистење кујна или купатило, канцеларија и останати простории. Изработен од многу абсорбтивен сунѓер и  совршено чисти садови, работните плочи и мијалници, бањи, санитарии, плочки и туш кабини.
Пената која се користи во производството на сунѓери е многу мека и нема да ја изгребе површината за чистење, но слојчето за перење совршено ќе ја отстрани исушената и тврдокорната нечистотија. Удобен за користење, оптимална големина која совршено се вклопува  во раката, ефикасно пени детергентот, што значи дека користите помалку и заштедувате повеќе.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ 1/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *