СУНЃЕР ЛУКС 1/1

SKU: 3191 Category: Tag:
 

Description

EAN 5903355004103

Количина во кутија: 30 ком

Исклучително цврст сунѓер за чистење во зголемена големина и двослојна структура. Добро ги пени детергентите, а со тоа ја намалува нивната потрошувачка. Економичен и издржлив.
Слојот од мека пена е совршен за чистење на нежни површини. Грубиот слој добро се справува со тврдокорната нечистотија – ги чисти исушените остатоци од храна, изгорените тенџериња, мрсните дамки. Исклучително пријатен сунѓер, се чувствува одлично во раката.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-двослоен, повеќенаменски сунѓер за чистење
-многу издржлив и економичен
-Мекиот пена слој чисти помали нечистотии, без гребење на деликатните површини
-Грубиот слој совршено ја отстранува исушената и тврдокорната нечистотија
-совршена големина за секојдневна употреба

 

Тежина на производот индивидуално пакување 0.013 кг

 

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЛУКС 1/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *