СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ 1/1

SKU: 3009 Category: Tag:
 

Description

шифра: 3009

баркод: 5903355058373

количина во кутија: 30 бр

Исклучително цврст сунѓер за чистење во зголемена големина и со двослојна структура. Добро ги пени детергентите, а со тоа ја намалува нивната потрошувачка. Економичен и издржлив.
Слојот од мека пена е совршен за чистење на нежни површини. Грубиот слој добро се справува со тврдокорната нечистотија – ги чисти исушените остатоци од храна, изгорените тенџериња, мрсните дамки. Исклучително пријатен сунѓер, се чувствува одлично во раката.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-двослоен, повеќенаменски сунѓер за чистење
-многу издржлив и економичен
-мекиот пена слој чисти помали нечистотии, без гребење на деликатните површини
-грубиот слој совршено ја отстранува исушената и тврдокорната нечистотија
-совршена големина за секојдневна употреба

Тежина на производот индивидуално пакување 0.008 кг

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ 1/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *