СУНЃЕР ЛУКС 2+1 ГРАТИС

SKU: 3103 Category: Tags: , ,
 

Description

шифра: 3103

баркод:5903355002710

 

Сет од три исклучително цврсти сунѓери за чистење во зголемена големина и двослојна структура. Добро ги пенат детергентите, а со тоа ја намалуваат нивната потрошувачка. Економични и издржливи.
Слојот од мека пена на сунѓерите е совршен за чистење на нежни површини, додека грубиот слој добро се справува со тврдокорна нечистотија – ги чисти исушените остатоци од храна, изгорените тенџериња, мрсните дамки. Исклучително пријатни сунѓери, се чувствуваат одлично во раката. Совршени по големина за секојдневна употреба за чистење  дома и на работа.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-сет од два плус еден ГРАТИС сунѓери за чистење – двослојни и  повеќенаменски
-многу издржливи и економични
-Мекиот пена слој чисти помали нечистотии, без гребење на деликатните површини
-Грубиот слој совршено ја отстранува исушената нечистотија
-совршена големина за секојдневна употреба

 

Тежина на производот индивидуално пакување 0,029 кг

 

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЛУКС 2+1 ГРАТИС”

Your email address will not be published. Required fields are marked *