СУНЃЕР ЗА БАЊАЊЕ

SKU: 1106 Category: Tag:
 

Description

шифра: 1106

баркод: 5903355002567

количина во кутија: 60 бр

МАСАЖЕН СУНЃЕР ВИНОЖИТО
Сунѓер за секојдневна употреба при капење и туширање. Совршено ја чисти кожата и е погоден и за релаксирачка масажа на телото.
Ергономски сунѓер за капење во интересни бои, се одликува со убав дизајн. Производот одлично се вклопува во рака, обезбедувајќи можност за миење на целото тело од сите страни. Сунѓерот има и слој за масажа, што го олеснува отстранувањето на мртвата кожа и ја подобрува циркулацијата на крвта, а со тоа овозможува подобра релаксација. Меката страна на сунѓерот е совршена за нежно чистење на кожата со вода или гелови за капење.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-ергономски сунѓер за капење во интересни бои
-има два слоја: мека и порозна, мекиот слој овозможува нежно чистење a порозниот слој добро се пени со гелови за перење, што овозможува енергични масажи и чистење на телото
-сунѓер за секојдневна употреба во када или туш

Тежина на производот  индивидуално пакување 0.015 кг
Големина на производот индивидуално пакување 130 x 240 x 60 мм

 

 

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА БАЊАЊЕ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *