ЖИЦА ЗА САДОВИ МЕГА

 

Description

шифра: 0303

баркод: 5903355003627
количина во кутија: 80 бр

 

Исклучително издржлива челична жица за чистење и отстранување на тврдокорната нечистотија. Зголемената големина овозможува ефикасно чистење поголеми површини,  на пр.поголеми саксии.
Ефикасно ги отстранува изгорените остатоци, маснотиите и ‘рѓата. Не е погодна за чистење на тефлон.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-изработенa од галванизиран челик
-ја отстранува најтешката нечистотија од садовите, тенџерињата и скарите
-МЕГА големина, ефикасно чисти големи површини
-не ја гребе исчистената површина
-многу издржливa, трае долго време.

Тежина на производот индивидуално пакување 0.048 кг
Големина на производот индивидуално пакување 150 x 190 x 50 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЖИЦА ЗА САДОВИ МЕГА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *