СТАЗА ТЕПИХ РЕБРАСТА СО ГУМЕНО ДНО 40х60цм YORK

SKU: 9804 Category: Tag:
 

Description

шифра: 9804

баркод: 5903355058106
Количина во кутија: 24 бр

Боја: кафеава,сина,сива,зелена

Стаза тепих ребраста што собира различни видови нечистотија, од обичен песок до вода и кал. Гумата што се користи во стазата, спречува случајно лизгање.
Цврсто изработената покривка за врата со димензија 40х60цм, ќе ја најде својата примена и дома, како и во канцеларија или продавница. Наменета за внатрешна и за надворешна употреба. Совршена за собирање различни видови нечистотија, од обичен песок до вода и кал. Благодарение на висококвалитетните материјали од кои е направена, не се распаѓа и не се расплетува, а гумата ја задржува својата форма долго време.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-гума спречува случајно лизгање
-лесно може да се исчисти со правосмукалка или да се мие во машина за перење
-употребата на ребраста површина на стазат, придонесува за темелно собирање на разни нечистотии од песок до кал

Тежина на производот единица пакување 0,67 кг
Големина на производот  единица пакување 610 x 10 x 410 мм

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СТАЗА ТЕПИХ РЕБРАСТА СО ГУМЕНО ДНО 40х60цм YORK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *