СТАКЛОЧИСТАЧ 30цм

SKU: 8441 Category: Tag:
 

Description

шифра :8441

баркод: 5903355002918

Количина во кутија: 24 бр

Универзален стаклочистач кој значително ја подобрува секојдневната работа за чистење: за миење прозорци, стакло, туш кабини, ретровизори и огледала. Оптималната должина на рачката го прави стаклочистачот совршен за чистење и миење стаклени површини. Совршено ја влече водата од рамните површини, не оставајќи ленти или дамки. Должината на рачката е 30 цм.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-рачка со оптимална должина од 30 цм
-исклучително ефикасен и удобен за употреба
-значително ја подобрува работата за чистење: за миење прозорци, стакло, туш кабини или огледала
-може да се закачи на рачка од понудата на YORK за лесно чистење на тешко достапни површини
-темелно го отстранува вишокот вода, оставајќи беспрекорно чисти и сјајни површини

Тежина на производот единица пакување 0,082 кг
Големина на производот единица пакување 310 x 180 x 40 мм

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СТАКЛОЧИСТАЧ 30цм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *