СТАЗА ТЕПИХ ЛЕНТИ СО ГУМЕНО ДНО 40х60цм YORK

SKU: 9803 Category: Tag:
 

Description

шифра: 9803

баркод: 5903355058090
Количина во кутија: 24 бр

Боја: кафеава,сина,сива,зелена

Универзална стаза за врата што совршено ги чисти чевлите, дури и собира песок или кал. Гумата што се користи во стазата спречува случајно лизгање.
Универзална стаза тепих ленти  со гумено дно, димензија 40х60 цм- незаменлив елемент на кој било ходник или скалило. Гумата го спречува лизгањето на патосницата, што ја подобрува удобноста при нејзината секојдневна употреба. Лесно може да се исчисти со перење во машина за перење или со правосмукалка. Издржливиот материјал од кој е направена, не само што темелно ја собира нечистотијата, туку гарантира и долга употреб, без да се извалка покривката на вратата или да се дроби гумата.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-благодарение на употребениот слој со ленти, стазата на вратата совршено ги чисти чевлите, дури и собира песок или кал
-екстремно апсорбирачка стаза
-благодарение на употребата на гума, се лепи на подот и не се лизга по површината
-изработена од цврсти и издржливи материјали, може да послужи долго време

 

Тежина на производот единица пакување 0,663 кг
Големина на производот единица пакување 610 x 10 x 410 мм

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СТАЗА ТЕПИХ ЛЕНТИ СО ГУМЕНО ДНО 40х60цм YORK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *