СТАКЛОЧИСТАЧ СО СУНЃЕР

SKU: 8102 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8102

баркод: 5903355000990

Количина во кутија:  24 бр

Стаклочистач со сунѓер екстра ефикасен за чистење на прозорци, стакло  и туш кабини. Темелно ја отстранува нечистотијата и водата од рамните површини, оставајќи ги чисти и сјајни. Благодарение на меката гума која совршено се прилепува на стаклото, стаклочистачот не ја гребе површината и не остава ленти. Можно е да се на него закачи дршка, што го прави практичен за комплетно чистење на целиот прозорец.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-темелно црпи вишок вода
-не ја гребе исчистената површина
-наменет за чистење на прозорци, стакло, туш кабини
-не остава ленти или дамки

Тежина на производот единица пакување 0,079 кг
Големина на производот единица пакување 210 x 200 x 90 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СТАКЛОЧИСТАЧ СО СУНЃЕР”

Your email address will not be published. Required fields are marked *