СТАКЛОЧИСТАЧ РАСПРСКУВАЧКИ СО РЕЗЕРВОАР

SKU: 8406 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8406

баркод: 5903355084044

Количина во кутија:  24 бр

Практичен стаклочистач за перење со прскалка – погоден и за чистење на прозорци и туш кабини, ретровизори, плочки и за нега на автомобилот и др.
Чистењето на прозорците никогаш не било толку лесно и ефикасно! Сето тоа благодарение на стаклочистачот за перење AZUR со распрскувач. Мултифункционалниот производ 3-во-1 е совршен за чистење и на мали прозори и на прозори од големи тераси. Стаклочистачот, бришач и сад за течности се во едно -заштедуваат простор, пари и совршено ги чистат површините по првата употреба.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-ефикасен стаклочистач за перење прозори, туш кабини, ретровизори, плочки и нега на автомобили
-опремен е со резервоар за течност кој лесно се полни, благодарение на кој не е потребно користење на дополнителни контејнери со вода за време на чистењето
-ги остава површините беспрекорно чисти и без дамки

Тежина на производот единица пакување 0,109 кг
Големина на производот единица пакување 335 x 200 x 80 мм

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СТАКЛОЧИСТАЧ РАСПРСКУВАЧКИ СО РЕЗЕРВОАР”

Your email address will not be published. Required fields are marked *