МОП СМАРТ МИКРОФИБЕР

SKU: 8114 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8114

баркод: 5903355006046

количина во кутија: 24 бр

Исклучителен моп кој ефикасно ја отстранува нечистотијата дури и без употреба на детергенти, и за суво и за влажно чистење. Совршен моп за чистење на дрвени подови. Рефилот го прави мопот исклучително нежен, ја отстранува нечистотијата дури и без употреба на детергенти, кога се чисти и суво и влажно. Најлонските ленти ја бришат нечистотијата дури и од деликатни површини, без да ги оштетат. Комплетот вклучува цврста телескопска дршка со отвор, кој овозможува да се закачи на кука на невидливо место, на пр. зад гардероба. Рефилот може да се мие многу пати на температура до 40°C.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-класичен рамен моп со флексибилна основа
-рефилот на мопот е изработен од впивачка ткаенина, која е одлична за отстранување на нечистотијата од тешко достапни места
-за влажна и сува употреба, ефикасен дури и само со вода
-не ги гребе нежни површини, не остава ленти и дамки
-телескопската дршка овозможува прилагодување на должината до висината на средството за чистење

Тежина на производот индивидуално пакување 0.564 кг
Големина на производот индивидуално пакување 150 x 1050 x 90 мм

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МОП СМАРТ МИКРОФИБЕР”

Your email address will not be published. Required fields are marked *