РЕФИЛ ЗА СМАРТ МОП МИКРОФИБЕР

SKU: 8115 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8115

баркод: 5903355006053

количина во кутија: 24 бр

Рефил за рамен смарт моп, направен од специјални микрофибер влакна кои лесно ја отстрануваат најтешката нечистотија, ја собираат и не ја шират по површината.
Рефилот е совршен за оние кои страдаат од алергија. Не бара употреба на детергенти – ефикасно се чисти само со вода. Материјалот многу добро се исплакнува, па затоа е лесно да се одржува чист. Совршен е за чистење и полирање на сите видови подови, вклучително и нежни површини.  Рефилот може да се мие многу пати на температура до 40°C.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-рефил за смарт рамен моп шифра 8114
-изработен од специјални микровлакна, кои ефикасно ги апсорбираат истурените течности и ја отстрануваат дури и тврдокорната нечистотија
-не ги гребе нежни површини и не остава ленти и дамки
-не бара употреба на детергенти
-погоден за сите видови подови

Тежина на производот индивидуално пакување 0.081 кг
Големина на производот индивидуално пакување 160 x 270 x 30 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РЕФИЛ ЗА СМАРТ МОП МИКРОФИБЕР”

Your email address will not be published. Required fields are marked *