ЕУРО МОП ЦЕНТИ

SKU: 8116 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8116

баркод: 5903355007036

количина во кутија: 24 бр

Рамен моп, совршен за чистење и полирање на сите подни површини дома и на работа. Ефикасно и за суво и за влажно чистење.
На поддржувачите на традиционалните решенија сигурно ќе им се допадне овој рамниот моп. Неговата безвременска форма и исклучителната леснотија на користење го олеснуваат чистењето во секоја просторија. Иновативните микрофибер влакна ја отстрануваат тешка нечистотија дури и без употреба на детергенти.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-совршен моп за чистење и полирање на сите површини
-за ефективно суво и влажно чистење
-лесен за употреба и цврсто конструиран моп служи долго време за секојдневно чистење
-рефилот на мопот е од микрофибер, овозможува чистење на површината без непотребни детергенти и го собира вишокот вода од подот
-цврста дршка е прикачена на мопот

Тежина на производот индивидуално пакување 0.362 кг
Големина на производот индивидуално пакување 410 x 120 x 150 мм

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЕУРО МОП ЦЕНТИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *