СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ YORK ОД 12 ЕЛЕМЕНТИ

SKU: 8211 Category: Tags: ,
 

Description

EAN: 5903355085911

Количина во кутија:  4 бр

Боја: како на слика

Сетот за чистење се состои од: четка Style, Style за прашина, метла Style, модална рачка од 4 дела, моп со рефил бел MEGA, сунѓер PREMIUM од 5 парчиња, микрофибер ткаенина од 3 парчиња, крпа за домаќинство PREMIUM од 3 парчиња, гумени ракавици со алое вера големина М, вреќи за ѓубре.
Овој сет е одличен избор за оние кои се љубители на чистотата, совршен  како подарок од 12 различни производи за целосно чистење.
Комбинацијата на стил и функционалност овозможува да уживате во ефектите од напорна работа и сетот може да биде совршено усогласен со ентериерите бидејќи е во уникатни бои – две верзии на сетот  (сиво – сина, виолет – розова)
Комплетот е опремен со преклопна рачка, која со моп MEGA прави единство подготвено за употреба при чистење.

 

http://www.york.pl/start/products/view/082110/section/house

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ YORK ОД 12 ЕЛЕМЕНТИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *