РОЛЕР ЗА ОБЛЕКА 1/1

SKU: з064 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355071204

Количина во кутија: 24 бр

Боја: како на слика

Овој ролер без напор собира мала нечистотија, коса, капут, полен.
Погоден е за освежителна облека, теписи, подни покривки и тапацир за автомобили.
Лесен и удобен за употреба, ролната има 20 парчиња лепило хартија кои лесно се отстрануваат кога се користи.
Вкупната должина на леплива површина: 2,8 м.

 

http://www.york.pl/start/products/view/068000/section/house

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РОЛЕР ЗА ОБЛЕКА 1/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *