ЗАКАЧАЛКА ПЛАСТИЧНА СО РОТИРАЧКА КУКА 9+1 ГРАТИС

 

Description

шифра: 6709

баркод 5903355071204

Количина во кутија: 6 бр.

Комплет од 9+1 гратис издржливи пластични закачалки со ротирачка рачка што овозможува закачување на секоја облека под секој агол.
Сет од 10 пластични закачалки со ротирачки рачки, совршен за организирање на содржината на гардероба или плакар, како и за изложување облека во продавницата. Ротирачки закачалки од Јорк помагаат да се контролира хаосот во облеката и да се внесе уредност во гардеробата.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-специјалните рачки го олеснуваат обесувањето на здолништата, блузите и џемперите
-практичната ротирачка кука ја подобрува удобноста при користење, дозволувајќи им на закачалките да се закачат под кој било агол
-малку грубата површина на закачалките спречува алиштата да се лизгаат
-правилно профилирана форма спречува каква било деформација на облеката
-наменети за полесна и потешка облеки, како што се дебели џемпери, машки панталони или палта

Тежина на производот единица пакување 0,452 кг
Големина на производот единица пакување 420 x 220 x 70 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ПЛАСТИЧНА СО РОТИРАЧКА КУКА 9+1 ГРАТИС”

Your email address will not be published. Required fields are marked *