ЗАКАЧАЛКА ДРВЕНА СЕТ 3/1

SKU: з051 Category: Tag:
 

Description

шифра: з051 (z051)

баркод: 5903355004189

Количина во кутија: 24 бр

Сет од три универзални дрвени закачалки за облека со метална ротирачка кука. Опремени се со специјални исечоци кои го олеснуваат закачувањето на здолништата, блузите, џемперите и останато. Безвременска понуда која овозмжува беспрекорно закачување облека во гардероба или во плакарот. Дрвени закачалки помагара да се воведе ред меѓу џемперите, фустаните, блузите и панталоните, како и палтата и јакните.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-сет од три закачалки изработени од природно, висококвалитетно дрво во светла нијанса
-имаат специјални исечоци за лесно закачување на здолништа, блузи и џемпери
-закачалки со метална, ротирачка рачка која Ви овозможува да ја закачите закачалката на различни места и под кој било агол
-совршено се справуваат со потешка облека како што се зимски палта или јакни
-контурната форма на закачалките ја штити облеката од деформација
-предлог за за сите оние кои ги ценат природните решенија

Тежина на производот единица пакување 0,348 кг
Големина на производот единица пакување 460 x 249 x 50 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ДРВЕНА СЕТ 3/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *