ЗАКАЧАЛКА ДРВЕНА 1/1

SKU: з050 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355004158

Количина во кутија: 60 бр

Боја: како на слика

Многу издржлива, дрвена закачалката.
Има посебен пресек за здолништа и џемпери и метална, ротирачка рачка- така што може да се закачи на секој агол.
Стабилна закачалка дури и кога држи тешки, зимски палта и јакни.
Еколошки продукт.

 

http://www.york.pl/start/products/view/067500/section/house

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЗАКАЧАЛКА ДРВЕНА 1/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *