РАКАВИЦИ ГУМЕНИ YORK

SKU: 9211,9212,9213 Category: Tag:
 

Description

шифра: 9211-Л,9212-М,9213-С

баркод: 5903355005995,5903355006008,5903355006015

Количина во кутија: 144 бр

Гумени ракавици совршени за секаков вид на работа во домот и градината. Тие ја штитат кожата на рацете од ефектите на водата и детергентите.
Заштитуваат од нечистотија, вода и хемикалии, а благодарение на издржливите материјали од кои се направени, не се кинат при употреба.  Достапни во три големини: 9211-Л, 9212-М и 9213-С.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-спречуваат рацете да се валкаат доде се работи во куќата и градината
-заштитуваат кожата на рацете од ефектите на водата и детергентите
-не ја иритираат кожата
-изработени од издржлива пластика, не се кинаат за време на употреба

Тежина на производот индивидуално пакување 0.043 кг
Големина на производот индивидуално пакување 150 x 270 x 10 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РАКАВИЦИ ГУМЕНИ YORK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *