РЕФИЛ ЗА МОП САЛСА

SKU: 8131 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8131

баркод: 5903355009818

Количина во кутија: 24 бр

Рефилот за моп САЛСА направен е од микрофибер со специјални испакнатини, овозможувајќи уште побрзо и потемелно чистење на тврдокорната нечистотија на сите видови подови. Испакнатините ја отстрануваат нечистотијата со првиот потег. Рефилот е исклучително ефикасен – може да се користи и на влажно и на суво, без употреба на детергенти. Рефилот може лесно да се исплакне и да се пере во машина за перење на температура до 40ºC, без употреба на омекнувачи. Достапен во повеќе бои, како на слика.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-рефилот изработен од посебен вид микрофибер со посебни испакнатини
-отстранува тврдокорната нечистотија, исто така без употреба на детергенти
-погоден за чистење и полирање на сите видови подови
-може да се користи за влажно и за суво чистење, на пр. за бришење на истурените течности
-не ја шири нечистотија на исчистената површина, не остава ленти и дамки
-овозможува ефикасни и брзи активности за чистење
-рефилот може повеќепати да се мие во машина за перење на 40°C, без употреба на омекнувачи, достапен во повеќе бои

Тежина на производот единица пакување 0,137 кг
Големина на производот единица пакување 180 x 260 x 40 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РЕФИЛ ЗА МОП САЛСА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *