МОП КЛАСИК

SKU: 8108 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8108

баркод: 5903355070634

Количина во кутија: 24 бр

Класичен рамен џогер покриен со микровлакна, кои ефикасно ја отстрануваат дури и тешката нечистотија, а да притоа не остава ленти. Лесно ја фаќа нечистотијата и не ја шири на исчистената површина. Лесно се плакне и се пере во машина на 40°C. Дизајниран за перење и полирање на сите видови подови. Благодарение на специјалната структура и стабилната рачка, мопот допира до тешко достапни места, а подлогата што се преклопува го олеснува ставањето и вадењето на рефилот на мопот. Мопот КЛАСИК е достапен во повеќе бои, како на слики.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-моп со микрофибер
-ефикасно ја отстранува секоја нечистотија
-не остава ленти и дамки на исчистената површина
-погоден за чистење и полирање на сите видови подови
-рефилот може постојано да се мие на 40°C, без употреба на омекнувачи
-подлогата со преклопување го олеснува менувањето на рефилот на мопот

Тежина на производот индивидуално пакување 0.445 кг
Големина на производот индивидуално пакување 150 x 1600 x 80 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МОП КЛАСИК”

Your email address will not be published. Required fields are marked *