РЕФИЛ ЗА МОП КЛАСИК

SKU: 8109 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8109

баркод: 5903355070634

Количина во кутија: 48 бр

Апсорбирачки рефил за моп КЛАСИК направен од микрофибер. Не остава ленти и дамки на исчистената површина и чисти без употреба на детергенти.
Иновативен рефил за рамен моп од микрофибер го прави чистењето многу полесно. Благодарение на материјалот од кој е направен, може да се чисти без употреба на детергенти, суви и влажни. Специјалните влакна привлекуваат прашина, без да ја размачкаат по површината. Совршен за чистење и полирање на сите видови подови (плочки, панели, дрвени). Рефилот може да се пере во машина за перење на 40°C, што ја одржува целосната хигиена на мопот и овозможува повторна употреба. Достапен во повеќе боим, како на слика.
КАРАКТЕРИСТИКИ:
-рефилот изработен од абсорбентен микрофибер
-се користи за сува и за влажна употреба
-чисти без употреба на детергенти
-погоден за чистење и полирање на сите видови подови
-може повеќепати да се мие во машина за перење на 40°C, без употреба на омекнувач
-достапен во повеќе бои
Тежина на производот  индивидуално пакување 0.079 кг
Големина на производот индивидуално пакување 150 x 240 x 20 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РЕФИЛ ЗА МОП КЛАСИК”

Your email address will not be published. Required fields are marked *