МОП РАСПРСКУВАЧКИ СО РЕЗЕРВОАР

SKU: 8122 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8122

баркод: 5903355070580

Количина во кутија: 6 бр

 

Рамен моп Јорк со распрскувач ќе Ви овозможи брзо и лесно чистење неколку минути пред пристигнувањето на гостите. Иновативен, практичен и удобен моп базиран на висококвалитетни материјали, кој ќе Ви служи многу години. Собира до 50% повеќе прашина и нечистотија, од другите мопови.
Рамниот моп со распрскувач е совршено решение за мал стан. Мопот не зазема многу простор, а благодарение на тоа што доаѓа со сад за течност, не треба да користите голема и гломазна корпа. По завршувањето на работата, нема потреба од менување или истурање на водата, па мопот е секогаш подготвен за употреба. Вградениот распрскувач во рачката Ви овозможува да ја изберете вистинската количина на течност за нечистотија и видот на подот. Рамниот моп Јорк е совршен за панели кои се чувствителни на натопување. Иновативниот дизајн прави мопот да стигне до тешко достапни места. Погоден е и за складирање, бидејќи не зазема премногу простор. Рефилот на мопот е направен од микрофибер, така што можете да го користите и за суво чистење, без детергенти.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-YORK рамен моп со распрскувач е совршено решение за мали станови каде што нема доволно прегради за складирање големи додатоци за чистење
-малата големина значи дека мопот може да се скрие практично во секој агол
-диспензерот за течност овозможува ефективно чистење на површината без употреба на кофа
-вградениот распрскувач Ви овозможува да ја испрскате течноста пред џогерот и темелно да ја исчистите површината со рефилот од микрофибер
-рефилот за моп е направен од микрофибер и собира до 50% повеќе нечистотија и остатоци од традиционалните рефили
-микрофибер нема да ја изгребе површината
-завршува со велкро на дното, што го олеснува прицврстувањето на основата за мопот
-може да се користи и без детергенти, погоден за влажно и за суво чистење

Тежина на производот индивидуално пакување 1.216 кг
Големина на производот индивидуално пакување 103 x 884 x 102 мм

 

https://youtu.be/7ywnPSVU42c

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МОП РАСПРСКУВАЧКИ СО РЕЗЕРВОАР”

Your email address will not be published. Required fields are marked *