ДРШКА 120цм БАКТЕРИЈА СТОП

SKU: 9123 Category: Tag:
 

Description

шифра 9123

баркод: 5903355004899

Количина во кутија: 24 бр

Силната и цврста дршка со антибактериска обвивка обезбедува удобност, безбедност и хигиена при секојдневното чистење.
Оваа дршкаа е долга 120 см и е суштински производ во секој дом или канцеларија. Благодарение на неа, секојдневното чистење ќе биде многу полесно и побрзо. Силната нишка  овозможува да се монтираат и метла и џогер на неа. Ергономската форма гарантира удобна работа, додека антибактериската обвивка гарантира безбедност и хигиена при чистењето. Сребрените јони на дршката штитат од размножување на микроорганизми и од пренесување на бактерии во рацете на чистачот. Издржливиот материјал гарантира дека рачката ќе служи многу години.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-функционална дршка која одговара на сите YORK метли и џогери,мопови
-антимикробна обвивка базирана на сребрени микрочестички која штити од бактерии и микроорганизми
-оптимална должина од 120 цм
-изработена од универзален италијански пластичен конец
-практичен отвор за закачување на дршката, за лесно складирање

Тежина на производот единица пакување 0,173 кг
Големина на производот единица пакување 30 x 1200 x 30 мм

https://youtu.be/dvZn_PDzFkw

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ДРШКА 120цм БАКТЕРИЈА СТОП”

Your email address will not be published. Required fields are marked *