ГУМЕН БРИШАЧ ЗА ТУШ КАБИНИ БАКТЕРИЈА СТОП

SKU: 8139 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8139

баркод: 5903355055273

Количина во кутија: 24 бр

Гумен чистач за вода, незаменлив при перење туш кабини, огледала и други површини во бањи.  Неговата редовна употреба го спречува создавањето бигор на површините кои често се во контакт со вода и влага.
Гумениот чистач го отстранува вишокот вода од големите стаклени површини – туш кабини, огледала, површини околу када.  Дизајнот на чистачот овозможува да не остануваат грозни дамки и ленти на стаклото. Чистачот од колекцијата ЈОРК БАКТЕРИЈА СТОП е збогатен со сребрени јони, кои го спречуваат размножувањето на бактериите на површината на производот, со што неговата употреба станува безбедна и хигиенска.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-помага да се одржуваат стаклените површини чисти
-гума со совршена цврстина, која одлично се прилепува на исчистената површина и го отстранува вишокот вода од неа
-ергономска рачка изработена од издржлива и цврста пластика со анти-лизгачка и антибактериска обвивка
-потпирачот за палецот го олеснува удобното користење на гуменот
-чистачот е опремен со отвор, кој овозможува неговото складирање

Тежина на производот индивидуално пакување 0.085 кг
Големина на производот  индивидуално пакување 250 x 50 x 260мм

 

https://youtu.be/dvZn_PDzFkw

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ГУМЕН БРИШАЧ ЗА ТУШ КАБИНИ БАКТЕРИЈА СТОП”

Your email address will not be published. Required fields are marked *