ПЛАСТИЧНА ЖИЦА ЗА САДОВИ БОЈА СЕТ 3/1

 

Description

шифра 0101

баркод: 5903355000334

количина во кутија: 100 бр

Сет од три пластични жици кои лесно се справуваат со валкани тенџериња и садовите и чистат во ситуации кога обичен сунѓер повеќе не може да се справи. Жицата не ја гребе површината, но лесно ги чисти валканите тенџериња, садови и тави обложени со тефлон. Совршено ги отстранува маснотиите и остатоците од исушената или изгорената храна.Чистачот е многу издржлив и не го губи својот квалитет дури и со честа употреба.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-сет од три обоени кујнски пластични жици
-наменети за чистење на многу извалкани садови и тенџериња
-не оставаат гребнатини, дури и на деликатни површини како на пример тефлон

Тежина на производот индивидуално пакување 0.024 кг
Големина на производот индивидуално пакување 80 x 90 x 80 мм

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПЛАСТИЧНА ЖИЦА ЗА САДОВИ БОЈА СЕТ 3/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *