ПАМУЧЕН РЕФИЛ МИДИ

SKU: 7303 Category: Tag:
 

Description

шифра: 7303

баркод: 5903355000396

Количина во кутија: 30 бр

Високо впивачки памучен рефил за џогер кој не остава ленти или гребнатини. Се препорачува за чистење плочки, ламинатни подови, истурени површини, теракота и др.
Исклучително впивачки  рефил за џогер изработен од висококвалитетен памук. Овозможува чистење на големи површини со едно движење. Нежна глава за џогер што не остава траги и е дизајнирана за чистење плочки, ламинатни подови, полиени подови, теракота и сите видови на подови. Рефилот е изработен од материјал кој овозможува чистење со употреба на детергенти. Основа е направена од исклучително издржлива пластика што овозможува подолга употреба.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-високо впивачки рефил за џогер од памук
-за чистење плочки, ламинатни подови, насипани подови и теракота
-може да се користи со детергенти
-издржлива универзална нишка
-одговара на повеќето достапни дршки

Тежина на производот единица пакување 0,133 кг
Големина на производот единица пакување 130 x 300 x 60 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПАМУЧЕН РЕФИЛ МИДИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *