КРПА ПАМУЧНА ВО РОЛНА-ЕКО НАТУРАЛ YORK

SKU: 2038 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355088004

Количина во кутија: 12 бр

Боја: како на слика

Памучни крпи долготрајни, подобри од хартиени крпи!
Совршено апсорбирачки – лесно се сушат а  површината останува сјајна.
Може да се користи сува или влажна, со или без детергент,
биоразградлива – тоа е 100% природен производ и можете да ги користите за прозорци, огледала, чевли, чистење на растенија, очила, керамички површини, кожа, дрво, пластика.
Има 50 ткаенини во ролна, лесно кинливи благодарение на перфорацијата.
Практични за чување – во багажник за кујнски крпи; удобна перфорација – лесно кинење; производот се препорачува за лица со алергии бидејќи не предизвикува иритација.

 

http://www.york.pl/start/products/view/020380/section/house

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРПА ПАМУЧНА ВО РОЛНА-ЕКО НАТУРАЛ YORK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *