ШТИПКИ КЛАСИК 20/1

SKU: з011 (z011) Category: Tags: ,
 

Description

шифра: З011 (Z011)

баркод: 5903355007357

Количина во кутија: 50 бр

Колоритен комплет штипки за алишта мини 20 парчиња. Сетот од штипки е незаменлив елемент во уредувањето на домот. Покрај нивната несомнена корисност, тие го радуваат окото со интересна шема на бои. Совршени се и за лесна облека, детска облека, како и долна облека. Комплет од 20 штипки за алишта е погоден за големо, но и за малку помало семејство.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-комплет од 20 штипки наменети за внатрешна и надворешна употреба
-универзален сет кој ги задоволува барањата и на најпробирливите корисници
-стандардна големина од 5 цм им овозможува на штипките да ги држат алиштата правилно, на пр. на врвка или машина за сушење
-изработени се од пластика, а пружината е од цинк челик
-исклучително издржливи и отпорни на надворешни фактори

Тежина на производот единица пакување 0,058 кг
Големина на производот единица пакување 110 x 25 x 120 мм

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ШТИПКИ КЛАСИК 20/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *