ПАМУЧЕН РЕФИЛ МАКСИ

SKU: 7302 Category: Tag:
 

Description

шифра: 7302

баркод: 5903355000402

Количина во кутија: 24 бр

Памучен рефил МАКСИ за џогер кој чисти големи површини со едно движење. Се препорачува за чистење плочки и ламинатни подови, насипани и теракотани подови.
Рефилот е направен од памук, составен од многу висококвалитетни врвки. Памучното ткаење обезбедува висока ефикасност при чистење и можност за повеќекратна употреба, притоа одржувајќи ја структурата на ткаењето. Овој рефил за џогер е опремен со конец изработен од исклучително издржлив материјал.    Големината на рефилот овозможува миење на поголеми површини за пократко време.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-најквалитетни памучни врвки
-исклучително издржлив навој за врвки, универзално компатибилен со рачките достапни во нашата понуда
-рефилот практичен за чистење плочки, ламинатни подови и теракота
-максимална големина на рефилот
-чисти големи површини со само едно движење

Тежина на производот единица пакување 0,157 кг
Големина на производот единица пакување 150 x 370 x 80 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПАМУЧЕН РЕФИЛ МАКСИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *