ШТИПКИ 20/1 СТАНДАРД

SKU: 9600 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355003847

Количина во кутија: 30 бр

Боја: како на слика

Сет од 20 штипки во 4 убави, класични бои, со оптимална големина,издржливи, засилени со челичен клип.

Наменети за внатрешна и надворешна употреба, не бојадисуваат облека.

 

http://www.york.pl/start/products/view/096000/section/house

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ШТИПКИ 20/1 СТАНДАРД”

Your email address will not be published. Required fields are marked *