МОП ЕКСТРА СО ТЕЛЕСКОПСКА РАЧКА 130цм

SKU: 8148 Category: Tag:
 

Description

шифра : 8148

баркод: 5903355085812

Количина во кутија: 6 бр

 

Универзален рамен моп погоден за чистење на сите видови подови: дрвен, панел, теракота, линолеум, плочки и др. Рефилот за мопот е направен од многу впивачки, густ  микрофибер кој овозможува чистење до 40 m2 со едно движење и на тешко достапни места. Микрофиберот овозможува и чистење без употреба на детергенти, погоден и за влажно и за суво чистење. Телескопската рачка може да се користи со прилагодување на должината на мопот на висината на корисникот.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-моп изработен од густ и исклучително впивлив микрофибер
-ја отстранува тврдокорната нечистотија дури и без употреба на детергенти
-микрофибер дополнително се наоѓа од страните, што го олеснува чистењето и на тешко достапни места
-погоден за чистење и полирање на сите видови подови
-телескопска рачка е со можност за подесување и со отвор за складирање на мопот
-рефилот може повеќепати да се пере во машина за перење на 40°C

Тежина на производот индивидуално пакување 0.702 кг
Големина на производот индивидуално пакување 1055 x 75 x 80 мм

 

https://youtu.be/6DMcVGPUcDU

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МОП ЕКСТРА СО ТЕЛЕСКОПСКА РАЧКА 130цм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *