МЕТЛА СО ДОЛГИ ВЛАКНА+РАЧКА МАРТА

SKU: 5013 Category: Tag:
 

Description

шифра: 5013

баркод: 5903355001980

количина во кутија: 12 бр

Метла наменета за чистење на површини во куќата и домаќинството. Во комплет со рачка. Метла МАРТА достапна е во повеќе бои. Одличен избор за секој кој сака брзо и ефикасно да ги исчисти извалкани простори. Долгите и исклучително флексибилни влакна ефикасно ја бришат и најмалата нечистотија, а нејзината цврста изработка секако влијае на квалитетот и должината на користење на метлата. Метлата е издржлива и многу добро ја собира нечистотијата без да ја разнесува во воздух. Одговара на сите рачки од нашата понуда.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-изработена од издржлива пластика, благодарение на која служи долго време
-аголот на монтирање на влакната е избран на таков начин што ќе го олесни чистењето на големи површини
-дизајнирана метла специјално за чистење на површини во домот и на работа, во комплет со рачка
-различни бои на влакната додаваат естетска вредност на производот
-универзалната нишка овозможува да се избере која било рачка, прилагодена на висината на лицето што чисти – за уште поголема удобност за време на чистење

Тежина на производот индивидуално пакување 0.186 кг
Големина на производот индивидуално пакување 320 x 210 x 80 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МЕТЛА СО ДОЛГИ ВЛАКНА+РАЧКА МАРТА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *