КРПА ПВА ВО ТУБА 1/1

SKU: 2403 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355056515

Количина во кутија: 24 бр

Боја: како на слика

Револуционерна крпа со двојна структура. 3D страната совршено ги чисти сите површини во домаќинството, а мазната страна ефикасно ги отстранува вишокот вода и истурените течности. Платното е изработено од мек синтетички материјал во технологијата PVA. Совршена за чистење на прозорци, огледала, па дури и за собирање влакна од тапациран мебел. Исто така, ефикасно го чисти автомобилот, без да предизвика мали гребнатини на бојата. Не остава ленти и полен на исчистените површини. Удобната цевка овозможува лесно и хигиенско складирање..

 

https://york.global/product/pva-cloth-1-pc/

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРПА ПВА ВО ТУБА 1/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *