КРПА МИКРОФИБЕР ЗА СТАКЛО 30х30цм YORK

SKU: 2615 Category: Tag:
 

Description

шифра: 2615

баркод: 5903355028543

Количина во кутија: 40 бр

Димензија: 30х30цм

Впивачка крпа за чистење од високо впивачки микрофибер, особено се препорачува за чистење и полирање на стаклени површини: стакло, прозорци, огледала, тушеви, чаши и останато.
Исклучително добро ја собира нечистотијата, лесно се плакне и брзо се суши. Може да се користи без дополнителни детергенти, само со вода. Погодна за чистење и полирање на прозорци, огледала, очила и сите други стаклени површини. Обезбедува супер сјај без ленти или дамки.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-крпа направена од високо впивачки микрофибер
-особено се препорачува за чистење и полирање на сите стаклени површини: стакло, прозорци, огледала, туш кабини, чаши
-не остава ленти или дамки
-чисти темелно и во исто време нежно, без гребење
-може да се користи за суво или влажно чистење
-може да се користи повеќепати и да се мие во машина за перење

Тежина на производот единица пакување 0,043 кг
Големина на производот единица пакување 190 x 260 x 10 мм

Големина на производот без индивидуално пакување 300 x 300 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРПА МИКРОФИБЕР ЗА СТАКЛО 30х30цм YORK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *