КОФА 12л СО ЦЕДАЛКА БАКТЕРИЈА СТОП

SKU: 7000 Category: Tags: ,
 

Description

шифра 7000

баркод: 5903355008132

Количина во кутија: 8 бр

Голема и стабилна кофа со цедалка со капацитет од 12 литри.  Има хигиенска, антибактериска рачка.
За погодност на лицето што чисти, кофата е опремена со прозорец и мерка, што Ви овозможува да ја контролирате содржината на корпата. Заоблената форма на врвот и рачката на дното овозможуваат практично истурање вода без ризик од случајно излевање. Опремена со масивна рачка со анти-лизгачка обвивка што ја прави лесна за носење, дури и со влажни раце. Комплетот вклучува цедалка со додаток за прицврстување на рачката. Не е трајно инсталирана, па можете да ја отстраните и да ја користите само кофата доколку е потребно.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-антибактериска рачка обложена со цинк јони кои обезбедуваат заштита од размножување на бактерии и нивно пренесување во рацете на чистачот
-оптимална големина и овална, ергономска форма на кофата-што го олеснува чистењето и складирањето на кофата
-рачката на дното на кофата овозможува практично празнење на содржината
-прозорецот и мерната чаша помага да се контролира количината на вода во кофата
-цедалка со додаток за прицврстување на рачката
-безвременски дизајн и универзална боја на кофата

Тежина на производот единица пакување 0,636 кг
Големина на производот единица пакување 400 x 320 x 250 мм

https://youtu.be/dvZn_PDzFkw

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КОФА 12л СО ЦЕДАЛКА БАКТЕРИЈА СТОП”

Your email address will not be published. Required fields are marked *