ЈАЖЕ ЗА АЛИШТА 20м СО МЕТАЛНА ПОДЛОГА

 

Description

шифра: 9685

баркод: 5903355042976

Количина во кутија: 50 бр

Јаже за алишта 20м со метална подлога-совршено за закачување облека и останати работи. Практинчно за внатрешна и надворешна употреба.
Јаже лесно за монтирање, многу издржливо, нерастегливо и отпорно на временски услови. ПВЦ облогата ги штити алиштата од нечистотија или оштетување.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-јажето  не се искривува под влијание на тешки машки панталони или дебел џемпер натопен во вода
-исклучително отпорно на временски услови, не рѓосува и не се растегнува
-може да издржи дожд, мраз или снег без никакви проблеми
-специјален ПВЦ премаз ја штити облеката од нечистотија или оштетување
-лесно се монтира благодарение на специјалниот затегнувач

Тежина на производот единица пакување 0,199 кг
Големина на производот единица пакување 100 x 240 x 30 мм

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЈАЖЕ ЗА АЛИШТА 20м СО МЕТАЛНА ПОДЛОГА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *