СУНЃЕР БАКТЕРИЈА СТОП 5/1

SKU: 3404 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 3404

баркод: 5903355007371

количина во кутија: 26 бр

Сунѓери за чистење сет од 5 броја -со додаток на Ultra-Fresh DW 30 се похигиенски од другите сунѓери за садови. Безбедно и хигиенско. Тие ефикасно ја отстрануваат тврдокорната нечистотија.
Сунѓерите за чистење од серијата YORK BACTERIA STOP се незаменливи во секоја кујна. Збогатени со премази на база на цинк и се отпорни на штетни микроорганизми. Со нивна помош можете да ги отстраните тврдокорните и исушени остатоци и дамки од храна, одржувајќи ги тенџерињата, тавите и чиниите 99,99% чисти. Нивната ефикасност во миењето оди рака под рака со практичноста на користење. Обликот и големината на секој сунѓер се дизајнирани совршено да се вклопат во вашата рака. Ова ги прави сунѓерите практични и безбедни кујнски додатоци.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-сет од пет сунѓери за чистење со додаток на ултра-свеж DW 30- уште похигиенски и побезбедни од другите сунѓери
-порозната пена ја прави подобра пената за чистење со овој сунѓер
-ги отстранува тврдокорните нечистотии, мрсните дамки, остатоците од исушената храна
-не гребат деликатни површини
-остануваат хигиенски подолго време, го блокираат растот на штетните бактерии до 99,99% и не испуштаат непријатни мириси

Тежина на производот индивидуално пакување 0.061 кг
Големина на производот индивидуално пакување 140 x 270 x 80 мм

 

https://youtu.be/dvZn_PDzFkw

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР БАКТЕРИЈА СТОП 5/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *