СУНЃЕР БАКТЕРИЈА СТОП 10/1

SKU: 3401 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 3401

баркод: 5903355007388

Количина во кутија: 18 бр

Сет од 10 сунѓери за чистење со додаток на Ultra-Fresh DW 30 – похигиенски од другите сунѓери за садови. Безбедно и хигиенско. Тие ефикасно ја отстрануваат тврдокорната нечистотија.
Сунѓерите за чистење од серијата YORK BACTERIA STOP се незаменливи во секоја кујна. Збогатени со премази на база на цинк,тие се отпорни на штетни микроорганизми. Со нивна помош можете да ги отстраните тврдокорните и исушени остатоци и дамки од храна, одржувајќи ги тенџерињата, тавите и чиниите 100% чисти. Нивната ефикасност во миењето оди рака под рака со практичноста на користење. Обликот и големината на секој сунѓер за миење садови се дизајнирани совршено да се вклопат во вашата рака. Ова ги прави сунѓерите практични и безбедни кујнски додатоци.

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-сунѓери за чистење се во сет од 10 броја и  се со додаток на ултра-свеж DW 30 -што ги прави да се похигиенски од другите сунѓери за садови
-порозната пена ја прави подобра пената за чистење со овој сунѓер
-ги отстрануваат тврдокорните нечистотии, мрсните дамки, остатоците од исушената храна
-не ги гребат деликатните површини
-остануваат хигиенски подолго време, го спречуваат растот на штетните бактерии до 99,99% и не испуштаат непријатни мириси

Тежина на производот индивидуално пакување 0.096 кг
Големина на производот индивидуално пакување 370 x 100 x 70 мм

 

https://www.youtube.com/watch?v=dvZn_PDzFkw&ab_channel=york

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР БАКТЕРИЈА СТОП 10/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *