СУНЃЕР ЗА АВТО ПЕПЕРУТКА

SKU: 1205 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355008873

Количина во кутија: 40

Боја: како на слика

Димензија 11,5 x 22,7 x 6,5 cm

Долготраен и квалитетен сунѓер кој собира прашина и песок без да ги шири низ целиот автомобил,не ја гребе бојата на автомобилот и совршен е за каросеријата и прозорците на автомобилот.
Покрај тоа, нема потреба да се користат многу детергенти бидејќи сунѓерната пена е навистина добра и
може лесно и брзо да се исплакне и исуши. Ергономскиот облик на сунѓер е практичен за секој вид автомобил.

 

 

http://www.york.pl/start/products/view/012050/section/auto

 

 

 

 

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА АВТО ПЕПЕРУТКА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *