СУНЃЕР ЗА МАСАЖА ПРАВОАГОЛЕН

SKU: 1104 Category: Tag:
 

Description

шифра: 1104

баркод:5903355000235

количина во кутија: 20 бр

Двослоен сунѓер за миење и масажа на телото со класичен, правоаголен облик. Совршено пени гел или лосион за капење и ја чисти кожата за време на секојдневното капење. Производот се карактеризира со два слоја. Првиот е мек, совршен за чистење на телото од нечистотија без иритација на деликатниот епидермис. Втората – порозна страна – е страната која совршено го пени гелот за перење и е погодна за масажи на целото тело. Грубата страна на сунѓерот ги отстранува мртвите клетки од кожата и ја измазнува кожата, подобрувајќи ја циркулацијата на крвта.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-сунѓер за капење со класичен правоаголен облик и оптимална големина
-има два слоја: мека и порозна, мекиот слој е совршен за нежно чистење на телото а порозниот слој овозможува масажа на телото, ги отстранува мртвите клетки на кожата и ја стимулира циркулацијата на крвта
-лесно се вклопува во рака, овозможувајќи темелно миење на секој дел од телото

 

Тежина на производот индивидуално пакување 0.014 кг
Големина на производот индивидуално пакување 130 x 210 x 50 мм

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА МАСАЖА ПРАВОАГОЛЕН”

Your email address will not be published. Required fields are marked *