ПАСТА ЗА РАЦЕ 200мл во туба

SKU: DPR200/TD/MK Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903649074430

Ефикасна паста за чистење на силно валкани раце. Содржи микрогранули и активни состојки кои го олеснуваат отстранувањето на дури и тешките нечистотии, т.е. маснотии, масло, маснотии итн. Формулата е збогатена со навлажнувачки агенси за заштита и нега на кожата. Има неутрална pH вредност. Ги остава рацете чисти и миризливи.

АПЛИКАЦИЈА: Професионална подготовка за чистење и нега на раце. Се препорачува за употреба во индустриски погони и работилници за различни механички, хидраулични и одржување работи итн. Благодарение на неутралната pH вредност и дополнителните навлажнувачки материи, не предизвикува иритација на кожата, дури и при честа употреба.

КАКО СЕ КОРИСТИ: Чекор 1: Нанесете мала количина паста на влажни раце. Чекор 2: По миењето, преостанатиот производ исплакнете го со вода. Чекор 3: Повторете го дејството доколку е потребно.

https://www.dragon.com.pl/produkt.html?id=2361

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПАСТА ЗА РАЦЕ 200мл во туба”

Your email address will not be published. Required fields are marked *