ПАМУЧЕН РЕФИЛ ЗЕБРА

SKU: 7306 Category: Tag:
 

Description

шифра: 7306

баркод: 5903355002680

Количина во кутија: 18 бр

Памучен рефил за џогер изработена од врвки со највисок квалитет. Совршен е за чистење плочки, ламинатни подови, полиени површини, па дури и теракота.
Традиционален рефил за џогер, составен од многу висококвалитетни памучни жици, со уникатно ткаење на зебра во две бои. Совршен е за чистење плочки, ламинатни подови, истурени површини, па дури и теракота. Подлогата е  изработена од исклучително издржлива пластика, благодарение на која џогерот може да се користи подолго, а добриот квалитет на памучни врвките овозможува користење на детергенти и хемикалии, а притоа се одржува квалитетот на ткаењето. Одговара на сите рачки од понудата на YORK.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-памучен рефил за џогер изработен од памучни врвки со највисок квалитет
-интересно ткаење на зебра со две бои,
-ефикасен за чистење плочки, ламинатни подови, насипани површини, теракота
-може да се користи со детергенти и хемикалии
-одговара на сите рачки од понудата на YORK

Тежина на производот единица пакување 0,18 кг
Големина на производот единица пакување 140 x 370 x 80 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ПАМУЧЕН РЕФИЛ ЗЕБРА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *