МРЕЖА ЗА САДОВИ МЕГА

 

Description

EAN: 5903355003627
КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 80
БОЈА: како на сликата
ПАРАМЕТРИ: 48 g

Димензии  140 x 40 mm
Челичен чистач за чистење садови, тенџериња и скарите.
Отстранува најтешката нечистотија и многу ефикасно чисти големи површини, без да ја гребе исчистената површина.
Многу издржлив, трае долго време.

 

https://york.global/product/steel-mesh-scrubber-mega-1-pc/

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МРЕЖА ЗА САДОВИ МЕГА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *