МЕТЛА КАРЛА ЕКСТРА

SKU: 5019 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355075387

КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 12 бр

Боја: како на слика

Метла која совршено ги отстранува дури и најмалите грини од прашина, песок и друг вид нечистотија,
и не го фрла правот на воздухот.Влакната на метла зафатаат големи површини со што се заштедува енергија во исто време. Совршена метла во секојдневните работни домаќинства, во привлечни бои. Секоја  рачка од опсегот YORK совршено се вклопува во ова метла.

 

http://www.york.pl/start/products/view/050190/section/house

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МЕТЛА КАРЛА ЕКСТРА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *