КРПА ПВА ВО ТУБА 1/1

SKU: 2403 Category: Tag:
 

Description

шифра: 2403

баркод: 5903355056515

Количина во кутија: 24 бр

Револуционерна крпа за чистење со двојна структура. 3Д страната совршено ги чисти сите површини во домаќинството, а мазната страна ефикасно ги отстранува вишокот вода и истурените течности.
Платното е изработено од мека синтетика во технологијата ПВА. Совршена за чистење на прозорци, огледала, па дури и за собирање влакна од тапациран мебел. Исто така, ефикасно го чисти автомобилот, без да предизвика мали гребнатини на бојата. Не остава ленти и прашина на исчистените површини. Удобната кутија овозможува лесно и хигиенско складирање на крпата.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-двострана крпа: страната со 3Д структура чисти, а мазната го отстранува вишокот вода
-совршена за прозорци и сите стаклени површини, не остава ленти и прашина
-ги отстранува влакната од домашни миленици од мебелот и тапацирот
-се препорачува за чистење дома и надвор, на пр. за чистење на автомобил
-екстремно впива, може да се справи со истурена течност, влажна маса, мијалник или када
-не бара употреба на детергенти
-исклучително издржлива и отпорна на надворешни фактори
-во комплет со пригодна кутија за складирање

Тежина на производот единица пакување 0.134 кг
Големина на производот единица пакување 190 х 67 х 60 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРПА ПВА ВО ТУБА 1/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *