ГУМЕН ОТПУШУВАЧ СО ПЛАСТИЧНА РАЧКА

SKU: 9710 Category: Tag:
 

Description

шифра: 9710

баркод: 5903355007753

Количина во кутија: 30 бр

Гумен отпушувач со пластична рачка совршен за неочекувани итни случаи – за деблокирање на цевки, мијалници и други санитарни уреди и канали.
Исклучително функционален и цврсто изработен гумен отпушувач помага брзо и ефикасно да се извлечете од непријатни ситуации. Може да се користи за чистење на цевки, мијалници и санитарни јазли. Материјалите од кои е направен позитивно влијаат на удобноста при користење и значително го продолжуваат неговиот работниот век. Гумата не се деформира и не се распаѓа. Удобната рачка го олеснува користењето на отпушувачот.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-совршен за неочекувани итни случаи, затоа е незаменлива опрема во секоја куќа или работна просторија
-благодарение на гумен отпушувачот со пластична рачка, деблокирањето на цевките или мијалниците станува едноставно и брзо
-одличниот квалитет на изработка обезбедува висока употребливост на отпушувачот за долг период

Тежина на производот единица пакување 0,112 кг
Големина на производот единица пакување 120 x 170 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ГУМЕН ОТПУШУВАЧ СО ПЛАСТИЧНА РАЧКА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *